Наш інтернет-магазин надає офіційну гарантію від виробника на всю продукцію, що реалізується. Терміни гарантії залежать від обраної Вами продукції, детальнішу інформацію Ви можете дізнатися в описі товару або у менеджерів магазину. Доказом гарантійних зобов'язань є гарантійний талон. Якщо стався гарантійний випадок, Ви можете звернутися до сервісного центру та оперативно вирішити питання, або надати нам товар в офіс для прийому на гарантійне обслуговування.

товари для перукарів з гарантією

Для мешканців інших областей України: зв'яжіться з менеджером за телефонами, вказаними на сайті та погоджуйте пересилання товару для виконання гарантійних зобов'язань.

 телефонЗв'язатись з нами за телефоном   

 

Умови гарантії

якісні товари для барберів

Гарантія не поширюється:

теза механічні пошкодження.
теза На ушкодження, спричинені потраплянням усередину сторонніх предметів, речовин, комах, вологи.
теза На комплектуючі вироби та складові частини товарів: ножі, шнури, насадки, сітки для бритв, акумулятори та інші деталі, що швидко зношуються.
теза На товар, якщо недоліки у ньому виникли у зв'язку з порушенням правил експлуатації чи зберігання, розтину чи ремонту інших майстерень.
теза Заточування ножів не входить до гарантійного обслуговування.

Під післягарантійним (негарантійним) обслуговуванням мається на увазі будь-яка операція, зроблена з інструментом до або після закінчення терміну гарантії, що оплачується особою, яка пред'явила цей інструмент до сервісного центру.