З перших кроків роботи сучасного магазину перукарських інструментів Барбер ХАБ зростала наша любов до професійних якісних товарів для барберів, учнів, салонів, перукарень і домашнього використання. Вже понад 4 роки ми працюємо для вас і активно розвиваємося, пропонуючи винятково якісні перукарські інструменти, аксесуари й засоби від світових брендів. І сьогодні ми впевнено кажемо: з нами комфортно, приємно й вигідно працювати. 

перукарські інструменти оптом

Barber HUB — дружній і надійний магазин товарів для перукарів

Наш магазин товарів для перукарів Барбер Хаб радий запропонувати партнерство. Ми вже кілька років активно співпрацюємо з широким колом компаній, майстерень, перукарських шкіл і приватних клієнтів. Постійні клієнти, що замовляють професійні інструменти для перукарів, різноманітні й ви можете приєднатися до нас з метою реалізації власних ідей та цілей. 

професійні інструменти для перукарів

Наразі ми активно співпрацюємо з такими клієнтами:

теза перукарськими академіями;
теза школами барберського мистецтва;
теза барбершопами по всій Україні;
теза сучасними салонами краси й перукарнями;
теза роздрібними офлайн та інтернет-крамницями. 

Ми пропонуємо високоякісні перукарські інструменти оптом від провідних брендів (Wahl, JRL, Moser, BaByliss Pro, SPL), корисні аксесуари, спеціальний одяг, високоякісні засоби й професійну косметику. У нас є все для перукарні, яка може завдяки нашому асортименту привабити нових клієнтів, що корисно вплине на прибутковість і репутацію. 

 Зв'язатись з нами за телефоном   

Професійні брендові товари для перукарів в магазині Барбер ХАБ: наші переваги

В магазині Барбер ХАБ вигідно й зручно замовляти товари для перукарів. Глибокий професійний досвід, постійне оновлення продукції, ретельне відстеження новинок від світових лідерів, гарантія на все для перукарень — це лише загальні переваги нашої компанії. 

Вам буде комфортно й цікаво співпрацювати з нами завдяки цілому спектру привабливих особливостей нашого магазину:

знак "готово"ви можете купити оптом техніку для перукарів або замовити будь-який оригінальний товар від 1 одиниці — ми гнучкі й доступні для всіх;
знак "готово"наш магазин гарантує вигідні бонуси й пропозиції, наприклад, безкоштовне доставлення Новою поштою від 5000 грн;
знак "готово"інформація про наявність продукції завжди актуальна;
знак "готово"ми оперативно відправимо ваше замовлення у будь-який день крім неділі (відправлення в день замовлення за умов оформлення до 13:00);
знак "готово"ви можете оформити вашу покупку у зручний для вас час;
знак "готово"наш персональний менеджер постійно на зв’язку;
знак "готово"Барбер ХАБ пропонує цікаві бонуси й проводить конкурси, які приваблюють клієнтів;
знак "готово"наш підхід індивідуальний — ми оновлюємо асортимент під ваші вимоги;
знак "готово"завдяки прямим постачанням від виробників ціни в БарберХАБ найкращі;
знак "готово"система оплати замовлень гнучка й комфортна (Mono, Приват24, оплата на Р/Р або під час отримання);
знак "готово"Барбер ХАБ надає гарантію на брендову продукцію;
знак "готово"ми пропонуємо бонусну накопичувальну систему знижок лояльним клієнтам;

Детальніше про умови оплати та доставки

 

магазин товарів для перукарів Барбер Хаб

Отже, з нами кожен клієнт відчуває впевненість, дружню атмосферу й надійність співпраці. Тож приєднуйтеся до нас та замовляйте на вигідних умовах все для перукарів в інтернет-магазині Barber HUB і насолоджуйтеся якістю професійних інструментів від лідерів виробництва — Moser, BaByliss Pro, Wahl, Ermila, Jaguar, Ga.ma, JRL. Партнерство з нами — це стабільність і впевненість.