Сучасний ринок професійного перукарського обладнання насичений величезною лінійкою девайсів, які значно полегшують та урізноманітнюють роботу барберів та стилістів. Асортимент інструментів постійно оновлюється та вдосконалюється, щоб кожен спеціаліст зміг обрати те, що вважає за потрібне для підвищення власної кваліфікації та розширення клієнтської бази. Існує кілька основних приладів, без яких робота майстра в індустрії салонної краси та барберінгу просто неможлива. Професійні машинки для стрижки– першочерговий атрибут, який має бути в арсеналі кожного перукаря. В цій статті мова піде про акумуляторні машинки для стрижки, які не підведуть вас.

купити акумуляторну машинку для стрижки

Чому варто купити акумуляторну машинку для стрижки?

Кожен майстер перукарської справи до вибору інструментів підходить дуже серйозно та відповідально, адже саме від їх якості залежить вправність рухів та результат стрижки. Машинка для стрижки на акумуляторі– вибір тих, хто цінує гармонійне поєднання ефективності та практичності. Вона потужна та надійна, за своїми технічним характеристиками нічим не поступається своїм дротовим аналогам. Крім того, досить компактна та мобільна, дозволяє працювати в будь-якому місці, не шукаючи доступ до електромережі. До основних переваг акумуляторних машинок можна віднести:

знак "готово"Мобільність. Її можна використовувати не тільки для роботи в салоні чи вдома, а й брати з собою в дорогу. Вона дуже компактна і не займає багато місця, тому просто незамінна для подорожей та відряджень.
Відсутність дротів. Працювати з такими девайсами одне задоволення. Повна свобода рухів і ніякого роздратування через заплутані кабелі.
знак "готово"Мала вага. Бездротова машинка для стрижкидуже легка, що дозволяє працювати вільно та комфортно тривалий час, не викликаючи дискомфорту для рук.
знак "готово"Тиха робота. Ці інструменти працюють практично беззвучно, не створюючи вібрації.
знак "готово"Змінний ножовий блок. Дуже зручно та практично. Леза легко від’єднуються від корпусу без необхідності розбирати машинку повністю. В професійному комплекті завжди є щіточка, що допомагає ретельно очистити леза у важкодоступних місцях.

Читай також: Що робить німецькі машинки для стрижки волосся особливими?

Машинки для стрижки професійні– універсальна та багатофункціональна техніка, яка допомагає легко та ефективно створювати, моделювати та корегувати форму брів, бороди та зачіски. Проста, зручна, компактна, надійна та автономна, що привертає все більше уваги споживачів та бажання купити акумуляторну машинку для стрижки з метою регулярного використання в б’юті сфері та для домашнього догляду за власним образом.

Аккумулятор для машинки для стрижки– основні критерії вибору

Перед тим, як купити професійну машинку для стрижки волосся, варто уважно ознайомитись з технічними характеристиками вмонтованого акумулятора. Адже саме цей елемент конструкції є ключовим критерієм, який впливає на зручність та ефективність подальшої роботи. 

теза Тип акумулятора. Зазвичай, професійні машинки мають два види акумуляторів: Li-lon та NIMH. Перші мають більшу ємність, при цьому вони легші та менші за габаритами, порівняно з NIMH. Вони відрізняються довшим терміном служби, Li-lon моделі більш потужні, продуктивні та здатні довше працювати без підзарядки. Що стосується NIMH акумуляторів, то вони більш доступні за ціною, але менш ефективно зберігають енергію і можуть самовільно втрачати заряд, навіть коли ними не користуються. 
теза Тривалість роботи. Цей показник напряму залежить від ємності та потужності, яку має чоловіча машинка для стрижки. Професійні девайси значно відрізняються від побутових, тому у більшості випадків можуть працювати до 2 годин на повному ходу без підзарядки. Це обумовлено особливістю літій-іонного акумулятора, який має високу щільність енергії. 
теза Швидкість заряджання. Вона залежить типу акумулятора, його ємності, струму та температури. Перші два критерії тісно пов’язані між собою і вказуються виробниками для кожної моделі окремо, деякі можуть працювати до 2 годин, а для якихось 30 хвилин – це максимум, на що вони здатні. Крім того, якщо ви заряджаєте аккумулятор для машинки для стрижкивід мережі змінного струму, то на час зарядки впливає безпосередньо напруга. 
теза Життєвий цикл. Це показник, який вказує, наскільки довго акумулятор може зберігати енергію і працювати повноцінно. Літій-іонні мають довший життєвий цикл, ніж нікель-метал-гідридні через те, що у них висока ємність та швидкість зарядки. Тому вони вважаються більш практичними та ефективними в процесі роботи.

купити професійну машинку для стрижки волосся

Ці характеристики є основними показниками, на які варто обов’язково звернути увагу перед тим, як купити машинку для стрижки.

Професійні машинки для стрижки на акумуляторі– ТОП-3 від BarberHub

Інтернет-магазин для перукарів BarberHub – це широкий вибір професійного обладнання для барберів та майстрів салонів краси. Сайт Барбер-Хабпропонує тільки оригінальну продукцію всесвітньовідомих брендів у різних категоріях. Професійні машинки для стрижки на акумуляторіпредставлені топовими моделями, серед яких першу трійку за популярністю та ефективністю займають:

  1. Роторна машинка для стрижки волосся Moser Genio Pro Fading. Потужна, практична та ергономічна. Вона має високу ємність акумулятора типу Li-lon і здатна працювати без перерви майже дві години. Ці німецькі машинки для стрижкиоснащені системою надзвичайно гострих лез зі зручною системою кріплення Quick Change.
  2. Машинка MOSERGenio PRO Fading + Diamond Blade Set 1874-0055. Має два змінних акумуляторних блоків XL-Power, додаткову ножову систему та 4 рухомих насадки для максимальної зручності корегування висоту зрізу. Легка та компактна, дуже швидко заряджається і при цьому може працювати до 75 хв при постійному навантаженні.
  3. Також в БАРБЕР ХАБ ви можете купити німецьку машинку для стрижки Moser Genio Pro 1874-0052 в зручному та практичному кейсі. Розумний вибір за більш ніж прийнятною ціною. Надійний роторний мотор, швидка зарядка, щіточка для очистки лез, мастило та насадки у комплекті.

 

Інтернет-магазин БарберХаб пропонує купити машинку для стрижкина найкращих умовах. Перевірена роками якість, бездоганний сервіс, зручна форма оплати та швидка доставка. Наші багатофункціональні фірмові інструменти – запорука впевненості у роботі кожного майстра.