Від того, наскільки професійно виконана стрижка, залежить охайність майбутньої зачіски та простота укладки волосся до наступного візиту у перукарський салон. На якість виконання робіт майстра б’юті сфери впливають його теоретичні знання, вміння відчувати рух волосся, практичні навички й, звичайно, правильність підбору інструментів. У кожного досвідченого майстра завжди є під рукою базовий набір ножиць на всі випадки життя, як того вимагає техніка стрижки, тип та густота волосся, стиль та форма зачіски. Розберімося, які ключові відмінності мають основні інструменти в роботі перукаря. Ножиці для філірування VS перукарські прямі ножиці: в чому різниця?

купити філіровочні ножиці

Для чого варто купити філіровочні ножиці?

Філірування волосся, залежно від задуму стрижки, може виконуватись по всій довжині або на окремих пасмах. Ножиці філірувальнівикористовують для проріджування локонів, що дозволяє надавати об’єму волоссю, згладжувати нерівності стрижки, прибирати зайву пишність та густоту, створювати гармонійні каскадні переходи, що в кінцевому результаті сприяє легкому вкладанню зачіски. Філірувальні ножицімають особливу конструкцію, яка полягає в щільному розташуванні загострених зубців на одному чи двох полотнах. Хід лез при цьому, в порівнянні зі звичайними ножицями, дещо ускладнений, і зріз виходить не настільки рівний, як в процесі основної стрижки, але це і є запорукою ефектної текстурності зачіски. Якщо купити філіровочні ножиці, можна проріджувати волосся від кореня, на кінцях, або по всій довжині, залежно від густоти волосся та бажаного результату. Якщо ви плануєте філірувальні ножиці купити, під час вибору зверніть увагу на кількість зубців. Чим густіше вони розташовані, тим більш плавного переходу вдасться досягти під час стрижки.

 

Ножиці прямі для волосся: у чому їх особливість?

Перукарські прямі ножиці– базовий інструмент кожного майстра-перукаря, який допомагає оволодіти основними тонкощами різних методів стрижки, щоб створювати чіткі лінії форми будь-якої зачіски. Як і ножиці для філірування, вони мають свої особливості в конструкції полотен. Леза можуть бути з мікронасічкою на одній або двох ріжучих кромках, що запобігає прослизанню пасм під час зрізу. Також перукарські ножиціпредставлені моделями з абсолютно гладкими полотнами, кожне з яких ідеально відполіроване за стандартною або японською технологією заточки. Такі інструменти незамінні для всіх без винятку технік слайсингу. Ріжучі леза, які мають ножиці прямі для волосся, гарантують бездоганне ковзаюче зрізання пасм, не створюючи ефекту видавлювання волосся. Професійні ножиці для перукаріввиготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує точність зрізу та довговічність інструменту. Моделі можуть різнитися за довжиною полотен, при виборі слід враховувати цей момент, і обирати оптимальний варіант, робота з яким для вас буде максимально зручною та комфортною.

Читай також: Різноманіття та призначення різних типів ножиць для стрижки волосся

 

Вигідно купити професійні перукарські ножицідля стрижки та філірування пропонує БарберХаб

Перукарські прямі ножиці

Магазин перукарських інструментів Барбер ХАБпропонує широкий асортимент оригінальних інструментів для майстрів салонів краси та барбершопів. На нашому сайті barber-hub.com.ua ви можете обрати весь необхідний для роботи інвентар і бути впевненим у його бездоганній якості та довговічності. Ми знаємо, наскільки важливо мати у своєму арсеналі весь необхідний інструмент для втілення сміливих та креативних задумів у будь-якій техніці. Тому зібрали в нашій лінійці товарів топові позиції, щоб ви могли купити професійні перукарські ножицідля основної стрижки та проріджування волосся. Інтернет магазин для перукарів Barber Hub– все для того, щоб ви могли не просто виправдати, а й перевершити очікування кожного з ваших клієнтів.