Перукарські ножиціза останні кілька років зазнали значних змін у своїй конфігурації, невпинно оновлюючись та вдосконалюючись, як того вимагають сучасні тенденції стрижок. Вони бувають різних форм та видів, але всі об’єднані унікальною конструкцією, яка і відрізняє їх від побутових інструментів. Відмінність полягає в надзвичайно гострих лезах, заточка яких відбувається під особливим кутом, а також у специфічному кріпленні гвинта, що з’єднує полотна між собою. Ножиці для стрижки волосся можна поділити на дві загальні категорії: для основної зачіски та філірувальні. Перші використовують безпосередньо для створення силуету стрижки та її моделювання, другі допомагають прорідити волосся, створити плавні каскадні переходи, надати легкість та природність зачісці. Різноманіття та призначення різних типів ножиць для стрижки волосся дозволяє майстру створити свій власний набір необхідних йому інструментів для роботи в тій чи іншій техніці.

купити професійні перукарські ножиці

Що обов’язково має містити професійний набір перукаря?

Професійний набір перукаряобов’язково має включати прямі ножиці для стрижки. Їх головне завдання – створити форму зачіски та скорегувати довжину пасм. Перед тим, як купити професійні перукарські ножиці, варто звернути увагу на довжину лез. Чим довші ріжучі полотна, тим точнішим буде результат. Довгі леза ідеальні для створення чітких ліній та надання бажаної текстури зачісці. Зазвичай такі інструменти використовують при роботі з довгими локонами. Моделі з середньою довжиною лез універсальні на основному етапі стрижки для більшості простих та модельних стрижок. Ножиці вкороченої форми необхідні для кропіткої роботи з дрібними деталями при опрацюванні кожної волосинки. 

Вибір довжини лез залежить від умов роботи майстра б’юті сфери. Досвідчені перукарі мають у своєму арсеналі повний комплект інструментів для всіх прийомів слайсингу, щоб мати змогу задовольнити будь-які потреби клієнта і втілити в реальність найсміливіші задуми його омріяної зачіски.

Для чого потрібні філірувальні ножиці?

 

Купить ножницы для стрижкив БарберХаб

Читай також: Порівняння бюджетних та професійних моделей фенів для волосся

Ножиці для філірування волосся призначені для проріджування до потрібної густоти. Перукарі їх використовують для досягнення ефекту максимально плавних та гармонійних переходів в каскадних зачісках, для створення візуальної легкості стрижки та природного нашарування пасм, які після філірування лаконічно доповнюють вишуканість основних ліній зачіски. Секрет такого результату полягає в будові, яку мають філірувальні ножиці. Він обумовлений наявностю великої кількості щільно розташованих між собою гострих зубців на одному або двох ріжучих полотнах. За рахунок такої конструкції волосся зрізається не повністю, а частково проріджується до необхідної густоти. Ножиці філірувальнідають не такий чіткий та рівний зріз, як при зістріганні класичними перукарськими ножицями, проте сама текстура стрижки перевтілюється на очах, створюючи ефект довершеності образу.

Купити ножиці для стрижкив БарберХаб: найкращі моделі за привабливими цінами

Магазин перукарських інструментів Barber Hub пропонує високоякісні інструменти для роботи майстрів салонів краси та барбершопів. Ми пропонуємо широку лінійку найтоповіших моделей, що мають попит серед професіоналів індустрії краси, щоб ви могли купитиножиці для стрижки, відштовхуючись від особливостей вашої роботи. Наш інтернет-магазин Барбер-Хаб окрім опції зручного та швидкого замовлення будь-якої позиції на сайті barber-hub.com.uaз доставкою по всій Україні, практикує можливість самовивозу товару з точки видачі в м.Києві. У нас ви можете купити філіровочні ножиці або інструменти для моделювання основної зачіски відмінної якості для відточення своїх практичних навиків та опанування нових технік.